ZESPÓŁ

Partnerzy:

Justyna Król-Mura

Radca prawny od 2006 roku. Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym z sektora bankowości spółdzielczej. Doświadczony specjalista w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Ponadto specjalizuje się w szeroko pojętym prawie obrotu gospodarczego, prawie cywilnym, prawie bankowym, prawie podatkowym, prawie administracyjnym, jak również w prawie pracy. Zajmuje się sprawami, w których zastosowanie ma Konwencja Haska dotycząca uprowadzenia dziecka za granicę.

E-mail: j.krol-mura@jkmipartnerzy.pl

Michał Skrypko

Radca prawny od 2010 roku. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym z sektora bankowości spółdzielczej. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw windykacyjnych. Specjalista w zakresie compliance bankowości spółdzielczej, z doświadczeniem zdobywanym podczas pracy w banku na stanowisku specjalisty do spraw ryzyka braku zgodności od 2014 roku. Specjalizuje się w prawie obrotu gospodarczego, prawie bankowym, prawie cywilnym, prawie pracy, prawie podatkowym oraz prawie administracyjnym.

E-mail: m.skrypko@jkmipartnerzy.pl

Ewa Stajer

Radca prawny wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach pod numerem KT 3917. Ukończyła filologię angielską na Wydziale Filologicznym oraz prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi organizacyjno-prawnej spółek kapitałowych zdobyte podczas kilkuletniej pracy w przedsiębiorstwie kolejowym. Zdobyła również wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych pracując w Kancelarii Radców Prawnych w Rybniku. Specjalizuje się w prawie obrotu gospodarczego, prawie cywilnym, prawie pracy oraz prawie rodzinnym.

E-mail: e.stajer@jkmipartnerzy.pl

Współpracownicy:

Anna Mucha

– wykształcenie wyższe prawnicze
– wykształcenie wyższe administracyjne
– radca prawny

E-mail: a.mucha@jkmipartnerzy.pl

Paweł Szeląg

– wykształcenie wyższe prawnicze
– radca prawny

E-mail: p.szelag@jkmipartnerzy.pl

Żaneta Krystian-Ratka

– wykształcenie wyższe prawnicze
– aplikant adwokacki

E-mail: z.ratka@jkmipartnerzy.pl

Paweł Kasprzak

– wykształcenie wyższe prawnicze
– prawnik

E-mail: p.kasprzak@jkmipartnerzy.pl

Karolina Kruszyńska

– wykształcenie wyższe prawnicze
– prawnik

E-mail: k.kruszynska@jkmipartnerzy.pl

Katarzyna Żukowska

– wykształcenie wyższe
– obsługa administracyjna Kancelarii

E-mail: biuro@jkmipartnerzy.pl